IREDDUO

Šajā sabiedrībā, kur mūzika ir vismazāk uztverama no trokšņiem, kļūst arvien vairāk nepieciešams, lai tieši ar mūziku mēs padarītu ausis par navigācijas elementu, lai ar iztēli mēs dotos tieši tur, kur parasti nav laika.


Atcerieties, ka mūzika ir vienīgā universāla valoda, ar kuru mēs visi komunicēt un saprast tādā pašā veidā, un ka, lai gan politiķi sarunas savu domēnu, mums ir izdevies likvidēt visas robežas internetā.


Gatavojieties ieiet mikroskopiskā Visuma stūrī, kur jūs varat satikties un dalīties ar mūsu mūziku, kuras vienīgais mērķis ir padarīt to pēc jūsu gaumes.


      Paldies par apmeklējumu un VARĒT MŪZIKA BŪT AR TEV!

Mūsu albumi

Mēs esam komponistu instrumentālai un suģestējošai jaunā laikmeta mūzikai, kas pilna ar melodijām un ideālu atmosfēru skaņu celiņiem un iestatījumiem. Mūsu spāņu saknes ir jūtamas kompozīcijās, un Andalūzijas ietekme nosaka mūsu pašu stilu.

Pēc vairāk nekā trīsdesmit mūziķu gadiem 2012. gadā mēs ar interneta starpniecību sākām dalīties ar dažiem skaņdarbiem, kas internetā guva lielu atzinību. 2019. gada beigās mēs nolēmām izveidot "IREDDUO" kā neatkarīgu mūzikas grupu.


Pieredze, kad sākām strādāt ar skaņu no analogajiem sintezatoriem un sekvenceriem, ļauj mums šodien attīstīt savu skaņas arhitektūru, izmantojot pašreizējos sintezatorus un digitālos instrumentus, veidojot savu oriģinālo skaņas telpu.


Kā multiinstrumentālisti mēs ierakstām visus savus ierakstus, piemēram, ģitāras, sintezatorus, klavieres un perkusijas. Tajā pašā laikā mēs veicam aranžējumus un sajaucam visus ierakstus.

Par mums

TODA LA MÚSICA, FOTOS Y DISEÑOS  © IREDDUO

(placeholder)

Fantasía

Coloreando

La Caja de los Sueños

Mundo Espiritual

Tranquilidad

Serenidad